< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

134. děťátko v babyboxu v Karlových Varech! Holčička Janička!

14.2.2016
Po čtyřech letech a čtyřech dnech se karlovarský babybox dočkal prvního děťátka! V sobotu 13. února před půlnocí do něj byla odložena novorozená holčička. Je zdravá, umytá a oblečená. 
Holčička je čtvrtým letošním děťátkem, skóre holčičky versus klučíci upravila na 78:56 ve prospěch holek a počet bezdětných babyboxů snížila na 27.
Karel Pšenička, pracovník IT Karlovarské krajské nemocnice, který se stará o technický stav babyboxu, má sestru Janu. Na jeho přání jsme holčičku pojmenovali Jana. 
Ať žije Janička! Ať žije Karel Pšenička!
Babydědek Lu