< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Neratovicích namontován 45. babybox, v Hradci Králové 46.!

9.9.2011
Ve čtvrtek 8. září 2011se po čtyřech letech přemlouvání dočkal Hradec Králové svého babyboxu. Michal Čumpelík, majitel továrny na babyboxy Teletech plus servis, jej namontoval na budovu Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje. Děkuju radní kraje Janě Třešňákové, bez jejíž pomoci by babybox ve městě nebyl. Děkuju pánům MUDr. Jiřímu Maškovi, MUDr. Liboru Senetovi a Ing. Alexandrovi Kúrovi z hradecké záchranky, kteří budou odložené děti přenášet přes ulici do Fakultní nemocnice, babybox ústy svých ředitelů odmítající. Hradecký babybox slavnostně otevřeme v pondělí 19. září ve 12 hodin.

V pátek 9. září instaloval Michal Čumpelík babybox v Městské nemocnici Neratovice. Jeho kladným hrdinou je MUDr. Ivo Jokl, ředitel nemocnice, a vedoucí techniky Libor Vrkoč. V Neratovicích spektakulárně zahájíme v pondělí 12. září ve 12 hodin. Na otvírání dohlédnou Monika Šimůnková, vládní zmocněnkyně pro lidská práva, a Helena Langšádlová, poslankyně Sněmovny, obě příznivkyně babyboxů.

Ani jeden z obou babyboxů bychom nezbudovali bez mecenášství OSDK, a. s., Praha (Obchod s drahými kovy, http://www.osdk.cz) a jeho šéfa Josefa Štajera. Přispěli i regionální dárci. Všem děkuju. Korunky od nich pomohou zachránit další děťátka.
Babybox v Neratovicích těsně po montáži.
Babybox v Neratovicích těsně po montáži.
Hradecký babybox instalován.Obdivuje jej Vladimír Ševčenko, pomocník Michala Čumpelíka.
Hradecký babybox instalován.Obdivuje jej Vladimír Ševčenko, pomocník Michala Čumpelíka.