< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

55. děťátko v babyboxu je kluk v Teplicích!

5.9.2011
Signalizace ohlásila vložení děťátka v pondělí 5. září v 6:15. První děťátko v teplickém babyboxu je čerstvě narozený zdravý kluk, váží 3460 gramů a měří 52 cm. Chudý ženich byl jen zlehka zabalený. V nemocnici mu dali jméno Michal Pondělíček a je celkově 22. odloženým klukem na 33 holčiček.

Ode dneška za týden – v pondělí 12. září ve 12 hodin - otvíráme 45. babybox v Městské nemocnici Neratovice pořízený především za korunky od hlavního dárce OSDK, a. s. Praha www.osdk.cz a jejího ředitele Josefa Štajera. Děkuju.