< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

46. babybox v Hradci Králové otvírali radní Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková, primátor Zdeněk Fink a hlavní dárce Josef Štajer, šéf OSDK, a. s. Praha!

19.9.2011
Na minutu přesně v pravé poledne v pondělí 19. září 2011 jsem po čtyřech letech dobývání pevnosti Hradec Králové otevřel s výše jmenovanými a s ředitelem Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Jiřím Maškem 46. český babybox. Hlavními hradeckými protagonisty jsou radní Jana Třešňáková a ředitel ZZS Jiří Mašek, hradečtí a regionální dárci, babybox by nebyl bez svého výrobce Michala Čumpelíka, majitele továrny na babyboxy Teletech plus servis, ale především bez pražského mecenáše Josefa Štajnera, který mě zachránil z bezvýchodné finanční nouze už podruhé. Poprvé před týdnem při zřízení babyboxu v Městské nemocnici Neratovice. Je šéfem OSDK, a. s., Praha, Obchodu s drahými kovy, http://www.osdk.cz. Děkuju. DĚKUJU.

Babydědek Lu
Jana Třešňáková a Josef Štajer přestřihli dvojmo pásku.
Jana Třešňáková a Josef Štajer přestřihli dvojmo pásku.
Primátor Zdeněk Fink a ředitel ZZS Jiří Mašek.
Primátor Zdeněk Fink a ředitel ZZS Jiří Mašek.
Josef Štajer s chotí jsou oba zlatí, stříbrní a platinoví.
Josef Štajer s chotí jsou oba zlatí, stříbrní a platinoví.