< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

45. babybox v Neratovicích se mnou otvírali Monika Šimůnková, vládní zmocněnkyně pro lidská práva, a poslankyně Helena Langšádlová!

12.9.2011
V pondělí 12. září jsme pod dohledem dvou milých dam v titulku jmenovaných otevřeli 45. babybox v Městské nemocnici v Neratovicích. Za nemocnici ředitel Ivo Jokl a hlavní sestra Monika Kesnerová, za továrnu na babyboxy Michal Čumpelík, zpíval Mirek Paleček a za hlavního dárce OSDK, a. s. Praha (obchod s drahými kovy http://www.osdk.cz) poslouchal člen správní rady Petr Romaniak. Děkuju všem!

Babydědek Lu
Mirek Paleček ve svém Babybox songu nevynechal ani Moniku, Helenu a hlavního dárce OSDK, a. s.
Mirek Paleček ve svém Babybox songu nevynechal ani Moniku, Helenu a hlavního dárce OSDK, a. s.