< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

34. děťátko v babyboxu v Ostravě!

30.9.2010
Jste naštvaní, když vás ve 4:53:52 probudí volání telefonu? Já tedy určitě ne! Dnes – ve čtvrtek 30. září mi v tu dobu volal babybox v Městské nemocnici Ostrava. Současně zvýšil svoji provozní teplotu z 28 stupňů na 37, aby se děťátko zahřálo. Jenže za minutku už je zahřívala ve své náruči sestřička.
Chcete vědět, jestli je to holčička nebo chlapeček? Úplně čerstvá holčička, dokonce i s placentou. Aha! Proč nešťastná maminka odložila děťátko s placentou, ptáte se? Kam s ní? - zní moje odpověď.
Holčičku jsem pojmenoval Anička podle tiskové mluvčí nemocnice.
Poslední otázku si dovolím položit já. Kolikátému děťátku babyboxy pomohly zachránit život ohlašuju vždy v titulku. Kolikátá je to ale celkem holčička??
Každému z vás, kdo správně odpoví, věnuju svoji zcela novou knížku Romance o klisničkách a balady o ženách. A přidám i její první díl – Čtyřúhelník – příběh Péti z babyboxu.