< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Šestnácté děťátko v babyboxu v Sokolově!

25.3.2009
Mám pro vás zprávu s dobrým koncem, moji milí! Chcete ji číst? Dobrá tedy.
V sokolovské nemocnici signalizoval 23. března babybox vložení děťátka. Na hodinách bylo přesně 15 hodin 44 minut 00 sekund. Po 47 sekundách babybox zdravotníci otevřeli a vyzvedli z něj chlapečka - oblečeného, zdravého. Dětský primář odhadl jeho věk na čtyři měsíce.
Teď už vím, že jeho odhad byl dokonalý - chlapeček se narodil v listopadu loňského roku.
A jak to mohu tvrdit? Do nemocnice si pro něj přišli babička, dědeček i tatínek. Šťastný konec!
Řeknete si - zmatená záležitost! Ne! Zoufalá maminka měla v sobě dost morálky, aby děťátko odnesla na místo, kde mu nic nehrozí a lékaři mu poskytnou okamžitou péči. Nemyslím si, že by právě tohle děťátko pohodila do popelnice, ale mohla je položit na lavičku v autobusové čekárně nebo v parku. Náhodný kolemjdoucí by je nalezl prochladlé nebo umrzlé. Mohla je položit kdekoli jinde, kde by mu nepomohli okamžitě, za pouhých 47 vteřin!