< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dvacáté páté děťátko v babyboxu!

12.10.2009
V neděli k večeru 11. října 2009 v 17.45 byla odložena do babyboxu v liberecké nemocnici zdravá holčička, oblečená, čistá, stará asi dvanáct hodin. Dostala pracovní jméno Andrea Neděle. Narodila se podle odhadu lékařů tentýž den ráno. Pupečník má laicky, ale dobře ošetřený. Váží 3 040 gramů a měří 49 cm. O snaze dobře se o děťátko postarat svědčí i to, že Andrejka měla oblečené dvě košilky, dva kabátky a dvě čepičky.
Liberecký babybox byl zřízen jako jubilejní desátý z daru Nadace KB Jistota. A dvacáté páté děťátko? Taky mi přijde jubilejní!