< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Patnácté děťátko!

27.1.2009
Městská nemocnice Ostrava má blonďatou Zuzanku...
...odloženou do babyboxu 26. ledna v 16:05:29. Jak to vím tak přesně? Pager mi to nahlásil
i s vteřinami. Holčička je stará asi tři měsíce, čistě a pečlivě oblečená, dobře "vykrmená" a zcela zdravá. Řekl mi to MUDr. František Jurek, ředitel nemocnice.
Zuzanka je patnáctým děťátkem, jemuž babyboxy pomohly. Ostravský babybox je patnáctý český babybox, otevřeli jsme jej 7. listopadu 2008. Je to jedna z devíti bedýnek pořízených z daru Nadace Komerční banky a. s. - Jistota.