< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dvacátý otevřen v Šumperku!

19.1.2009
V pravé poledne 19. ledna 2009 jsme otevřeli dvacátý český babybox. Co dodat? Všech dvacet vyrobil Michal Čumpelík a jeho Teletech plus servis. Já jsem jich otvíral jen devatenáct, v Brně jsem absentoval a ulejval se na JIP ve Vinohradské nemocnici. Devět babyboxů financovala Nadace Komerční banky a. s. - Jistota. V Šumperku ji zastupovala krásná Simona Římanová a vše fotografoval Communications Jaroslav Nedbal. Přispěli šumperští a okolní - Pneucentrum Matěj Bludov, Honza Nor, Regioprojekt Morava, HD Elektro CZ, Sateza, Jiří Blaha, Kostka - Kolebka, Ramix CZ, H - Pelikán energy a Maregs. DĚKUJU!
Na fotkách samozřejmě já, Simona Římanová, Michal Čumpelík, primář dětského oddělení Miroslav Musílek s panenkou a ředitel nemocnice Radan Volnohradský s košíkem.