< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Namontován dvacátý český babybox!

14.1.2009
Šéfinženýr babyboxů Michal Čumpelík /Teletech plus servis/ namontoval dnes odpoledne babybox v Šumperské nemocnici. Zdá se, že jsem splnil své původní předsevzetí - dvě desítky babyboxů. Jenže mezitím jsem předsevzetí změnil na -sedmdesát babyboxů. Přál bych si, aby byl v každém okrese. No a okresů je v Čechách sedmdesát.
Šumperský babybox se realizoval za vydatné podpory Mgr. Martina Pelnáře, správce nemocnice. Nepleťte se, nikoli pomoci finanční. Tu poskytla projektu babybox po deváté Nadace Komerční banky a. s. - Jistota. Smlouvu jsme s Jaroslavem Říšským, Sylvou Floríkovou a Simonou Římanovou podepsali včera, tedy 13. ledna. Fotil nás přitom Jaroslav Nedbal, Communications KB. A věřte nevěřte, za necelým 24 hodin je bedýnka namontovaná. Otvírat se bude 19. ledna ve 12 hodin v poledne!