< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Kroměřížské nemocnici instaloval Zdeněk Juřica babybox nové generece!

30.4.2024
V úterý 30. dubna vyměnil  Zdeněk Juřica, MONTEL Náměšť nad Oslavou, původní bedýnku, která zde sloužila od roku 2009, a pomohla vstoupit do nového života dvěma holčičkám. Bedýnka byla technicky de mode, a tak Kroměříž získala babybox nové generace. 
Slavnostní otevření se koná 1. června ve 12 hodin symbolicky na Mezinárodní den dětí a v den 19. výročí otevření prvního babyboxu v Hloubětíně.

Babydědek Lu