< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Štěpán Votoček, výzmaný autor Divokého vína, vydal knížku Čas královny. Autor je lékařem a ředitelem nemocnice provozující babybox.

25.11.2021
Kniha Čas královny je sbírkou básní Štěpána Votočka ilustrovaných kresbami Terezy Siegelové a reflektuje setkání obou s neutěšeným světem královny. Světem, o jehož existenci každý ví, ale věří, že do něj nikdy nevkročí. Kdo je onou královnou a za jakých okolností k setkání došlo, čtenář záhy pochopí. Střet s královnou je ultimativní a nepřenosný, přesto se o to autor pokusil. Vydat se s ním na cestu, o níž sbírka přináší svědectví, není snadné. Odvážnému čtenáři budiž odměnou poznání, že ani temnota není nekonečná. 
https://m.kosmas.cz/knihy/500691/cas-kralovny/
Formát : A5
Vazba: V2 s klopami
Počet stran: 173
Nakladatelství Bondy
ISBN:978-80-88073-48-2
Cena 179 kč

Ludvík Hess