< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Klatovské nemocnici je babybox nové generace!

31.10.2021
V pondělí 1. listopadu instalovalk Zdeněk Juřica, MONTEL Náměšť nad Oslavou, babybox nové generace před Klatovskou nemocnici u vjezdu z kruhového objezdu. Je ot na stejném místě, kde stál "domeček" s původní bedýnkou. Ta byla instalovaná v roce 2009 jako první v Plzeňském kraji a pomohla vstoupit do nového života  jedné holčičce, kterou jsem pojmenoval Leopolda na počest svého přítele a tatínka Zdeňka Juřici. 
Babybox je ve zkušebním provozu a slavnostně bude otevřen na Mikuláše 6. prosince ve 12 hodin. Hlavním dárcem je ROSSMANN, drogerie a parfumerie, opakovaný dárce babyboxů. 
Zdeněk Juřica u babyboxu.
Zdeněk Juřica u babyboxu.