< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj jsme instalovali babybox nové generace!

26.8.2021
Okolnosti tomu chtěly, že instalaci karvinského babyboxu vedl syn Zdeňka Juřici, MONTEL, Náměšť nad Oslavou, Zbyněk Juřica za pomoci asistentů Michala a Radka. Svoji premiéru zvládl na jedničku a už o půl jedné byl babybox nainstalován a připraven ke zkušebnímu provozu. Děkuju, Zbyňku! 
Nový babybox podpořila jako hlavní dárce Nadace Komerční banky, a. s. - JISTOTA. Slavnostně jej budeme otevírat 19. září ve 12 hodin, v den 50. narozenin ředitele Komerční banky Jana Juchelky! Srdečně všechny zvu! 
Původní bedýnka, kterou jsme otvírali před jedenácti lety, pomohla vstoupit do života třem nechtěným děťátkům. 
Do konce roku 2021 otevřeme 27. října babybox v Rokycanech, v jednom z tří posledních okresních měst dosud bez babyboxu. Následuje výměna babyboxu za babybox nové generace v Klatovech 6. prosince, tradičně v pravé poledne. 
Babydědek Lu
Asistenti Michal Drha a Radek Jetelina vynášejí babybox.
Asistenti Michal Drha a Radek Jetelina vynášejí babybox.
Babybox v NsP Karviná zůstal na stejném místě.
Babybox v NsP Karviná zůstal na stejném místě.
Celkový pohled.
Celkový pohled.
Hlavní hrdina karvinského babyboxu Zbyněk Juřica.
Hlavní hrdina karvinského babyboxu Zbyněk Juřica.