< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V den 16. výročí zřízení prvního babyboxu otvíráme babybox nové generace na radnici Prahy 6! 

28.5.2021

       V úterý 1. června ve 12 hodin, symbolicky na Mezinárodní den dětí, otvíráme v Praze 6 v Jilemnického ulici 7 babybox nové generace. Za šestnáct let pomohly babyboxy vstoupit do nového a snad lepšího života 218 nechtěným děťátkům. Původní bedýnka na radnici Prahy 6, zřízená v roce 2010, má významný podíl, bylo do ní vloženo pět lidských mláďat. 

Hlavním dárcem radničního babyboxu je brněnská společnost 100MEGA Distribution, s. r. o. www.100mega.cz, jejíž majitel Petr Bečička podporuje babyboxy od roku 2007 a je služebně nejstarším mecenášem. Děkuju, Petře!

Děkuju ostatním dárcům v čele se společností Květiny Novák Praha, a. s., soukromému dárci z Prahy Jaroslavu Vackovi a Michalu Günsbergerovi, šéfovi FLORENTINUM Soukromá mateřská škola – The International Early Learning Centre – Prague, s. r. o. z Prahy. Děkuju všem dárcům, bez nichž by nebyl babybox ani jeden!

Děkuji Tomáši Chalupovi, bývalému starostovi Prahy 6, který radniční babybox inicioval.

Kardinál Dominik Duka, který slíbil babyboxu požehnat, za sebe posílá generálního vikáře Mons. Zdenka Wasserbauera. Děkuju Jeho Eminenci!


Babydědek Lu, 602 305 139, www.babybox.cz