< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Nemocnice Nymburk má babybox nové generace!

27.8.2020
Ve čtvrtek 27. srpna instaloval Zdeněk Juřica MONTEL Náměšť nad Oslavou v Nemocnici Nymburk nový babybox, který byl okamžitě uveden do zkušebního provozu. Slavnostní otevření za účasti generálního ředitele Komerční banky Jana Juchelky se koná v sobotu 19. září ve 12 hodin. Jan Juchelka má ten den narozeniny, jež jsou předpremiérou jeho významného životního jubilea. Nadace Komerční banky, a. s. - JISTOTA je stejně jako u původní bedýnky hlavním dárcem a zachrání tak kritickou absenci místních dárců. Děkuji Nadaci Komerční banky, a. s. - JISTOTA, která podporuje projekt babyboxů od roku 2007 a číslo její podpory za tu dobu narostlo na částku deseti milionů, její babyboxy pomohly zachránit 67 nechtěných lidských mláďat. 
Děkuju regionálním dárcům a vůbec  všem mecenášům, bez nichž by babybox nebyl ani jeden. Původní nymburská bedýnka pomohla vstoupit do nového a snad lepšího života dvěma děťátkům, všechny babyboxy k dnešnímu dni 210, jedenácti dětem letos. 
Od počátku letošního roku podporuje babyboxy také Česká mincovna, a. s., jež každé odložené děťátko obdarovává tradičním zlatým dukátem. 
Pokračovat budeme zřízením babyboxu v TOKOZ a. s. ve Žďáru nad Sázavou, městě, jež instalaci babyboxu odolávalo několik let. Nakonec bude bedýnka namontována na továrně TOKOZ a. s., díky vlídnému  přijetí majitele Vladimíra Chládka. Slavnostní otevření se koná v den narozenin vstřícného továrníka 6. listopadu ve 12 hodin. Hlavním dárcem žďárského babyboxu bude společnost 100MEGA Distribution, s. r. o., tradičního a druhého největšího dárce Petra Bečičky, významným dárcem bude firma NOBILES, s. r. o. Milana Stehlíka. 
Třetí plánovaný letošní babybox bude otevřen 6. prosince v Nemocnici Most a bude pořízen hlavně z daru společnosti CEPS, a. s., která tím své mecenášství také projeví už po několikáté. 
Intenzivně jednáme o babyboxu v Lounech, v jednom z posledních okresních měst v České republice dosud bez babyboxu. 
Babydědek Lu
Půvabná Nela Gvoždiaková, ředitelka Nemocnice Nymnurk, si vyzkoušela,jak se odkládá děťátko. Radí jí výrobce Zdeněk Juřica
Půvabná Nela Gvoždiaková, ředitelka Nemocnice Nymnurk, si vyzkoušela,jak se odkládá děťátko. Radí jí výrobce Zdeněk Juřica
U instalace byli také synové babydědka Ludvík a Antonín.
U instalace byli také synové babydědka Ludvík a Antonín.