< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Jak si představuje "filmový režisér" Jiří Diviš, že vypadá odložené děťátko?!

30.7.2020
Ve čtvrtek 30. července po 20. hodině se v mém počítači a mobilu, jakož i v zařízeních výrobce a servisního technika babyboxů Zdeňka Juřici, počaly objevovat obrázky odložených zakrvácených děťátek v babyboxu Oblastní nemocnice Kladno. Volal jsem do nemocnice a na novorozeneckém oddělení mi sdělili, že: "Filmaři natáčejí odložení dítěte."
Ve smlouvě, kterou spolek Babybox, servisní technik Zdeněk Juřica a Oblastní nemocnice Kladno uzavřeli 2. dubna 2015, se výslovně uvádí: "Bude využívat babybox výhradně k účelu, k němuž je určen, tedy pro možné anonymní odložení dítěte." Jistě pochopíte, že "filmování", které nebylo ani domluveno, ani předem ohlášeno, mě i Zdeňka Juřicu vyvedlo z rovnováhy.
Obracím se na ředitelství nemocnice s důraznou žádostí, aby se podobné akce do budoucna neopakovaly. O "filmování" budu informovat i radního pro zdravotnictví Středočeského kraje JUDr. Roberta Bezděka, aby se podobným taškařicím do budoucna zabránilo.
Paradoxem zůstává, že hlášení o provedené dezinfekci babyboxu už nedošlo.
Ludvík Hess, babybdědek Lu
NÁSLEDUJÍCÍ DEN V PÁTEK 31. ČERVENCE V PŮL DEVÁTÉ RÁNO MI VOLAL ŘEDITEL NEMOCNICE ING. JAROMÍR BUREŠA OPRAVDU UPŘÍMNĚ SE ZA VZNIKLOU TAŠKAŘICI OMLOUVAL. INŽENÝRA BUREŠE DOBŘE ZNÁM, A TAK MU VĚŘÍM, ŽE O "FILMOVÁNÍ" INFORMOVÁN NEBYL. NIC SE NEZMĚNILO NA FAKTU, ŽE BABYBOX JEŠTĚ 12 HODIN PO "FILMOVÁNÍ" NEBYL VYČIŠTĚN A DEZINFIKOVÁN.

Různé verze představ režiséra filmu Jiřího Diviše.
Různé verze představ režiséra filmu Jiřího Diviše.