< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Zdeněk Juřica vyměnil ve Frýdku-Místku už 30. babybox!

24.10.2019
Zdeněk Juřica, MONTEL Náměšť nad Oslavou, vyměnil ve čtvrtek 24. října 2019 už 30, starý babybox za babybox nové generace. Původní bedýnka sloužila od roku 2008 a pomohla vstoupit do nového života třem holčičkám. Byla vůbec první v Moravskoslezském kraji.
V současnosti se věnujeme nejen zřizování nových babyboxů, ale současně vyměňujeme technicky zastaralé za nové. Věnujeme  je darem nemocnicím.
V Nemocnici ve Frýdku-Místku je babybox umístěn na pavilonu B u dolního vchodu do nemocnice. Stavba budovy je zcela typická kamennou fasádou do výšky prvního podlaží.
Slavnostní otevření se koná ve čtvrtek 7. listopadu ve 12 hodin. Ve stejný den  ve 14 hodin otevřeme rovněž vyměněný babybox ve Slezské nemocnici v Opavě, kde původní bedýnka pomohla vstoupit do života pěti děťátkům.
Děkuju dárcům, bez nich by babybox nebyl ani jeden. Speciální díky patří hlavnímu dárci Nadaci Komerční  banky a.s. JISTOTA, jež nám korunkami, resp. už miliony pomáhá skoro od počátku!
Babydědek Lu
Pavilon B, na němž je babybox umístěn.
Pavilon B, na němž je babybox umístěn.
Radek Jetelina, asistent číslo jedna.
Radek Jetelina, asistent číslo jedna.
Zdeněk Juřica u nového babyboxu. Z fotky je jasné, že montáž končila za tmy.
Zdeněk Juřica u nového babyboxu. Z fotky je jasné, že montáž končila za tmy.
Babybox v interiéru ordinace.
Babybox v interiéru ordinace.