< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

S Jirkou Strachem na petřínském Nebozízku!

12.10.2019
Jirku jsem poznal v roce 1997 při natáčení filmu Karla Smyczka Lotrando a Zubejda. Přátelství trvá dodnes, Jirka mi pomohl otevřít babyboxy v Pardubicích a v Chomutově a je členem Kolegia Babyboxu. Obědvali jsme spolu v mé nejoblíbenější restaruraci Nebozízek provozované mými přáteli Milenou a Luďkem Láryšovými.
Jirka okamžitě navázal vztah s milými Vendulkou a Aničkou. A tak jsme se spolu vyfotografovali. Taky jsme trochu uvažovali o kratinkém klipu o babyboxu. Kdo jiný by jej měl natočit než právě Jirka Strach?!
Lu, babydědek (Jirka mě tak skutečně oslovuje)
Jirka s Aničkou a s tričkem Anděl Páně.
Jirka s Aničkou a s tričkem Anděl Páně.
Anička a její maminka Vendulka.
Anička a její maminka Vendulka.
S Jirkou ještě po 22 letech. Barunka Seidlová -Zubejda - se nám oběma líbila. Marně.
S Jirkou ještě po 22 letech. Barunka Seidlová -Zubejda - se nám oběma líbila. Marně.