< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje, přijal moji prosbu.

10.8.2019
Požádal jsem o pomoc při zřízení babyboxu v Lounech, posledním okresním městě Ústeckého kraje, kde bedýnka na nechtěná lidská mláďata není instalována. Prosil jsem o přímluvu také v Žatci. Obě města babyboxy dobývají dlouhou dobu a patří spolu se Žďárem nad Sázavou a s Tachovem k okresům, v nichž jsem neuspěl. 
Byl jsem přijat mimořádně vlídně. Velkorysý byl také dar, který Ústecký kraj věnoval na zřízení babyboxu nové generace v Nemocnici Chomutov. Mimořádně vlídný byl i náměstek a radní pro zdravotnictví Stanislav Rybák. Nejmilejší a nejhezčí byla tisková mluvčí Markéta Flochová, jež nás také vyfotografovala. Detaily nebudu prozrazovat, abych něco nezakřikl, ale mám dobrý pocit, že je ruka v rukávě. Děkuju taky Lence Jeřábkové, pracovnici kanceláře hejtmana, jež naši schůzku organizovala. Děkuju za dar a děkuju za přijetí, jež nemá obdoby. 
Babydědek Lu
Tři mušketýři ještě po dvaceti letech.
Tři mušketýři ještě po dvaceti letech.