< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Dámský klub Karlovy Vary Spa je mnohonásobným dárcem!

6.6.2019
Dámy z Karlových Varů uspořádaly tradiční golfový turnaj a jeho výtěžek věnovaly několika potřebným, mezi nimi i Fondu ohrožených dětí a spolku Babybox. Uskutečnilo se ve středu 5. června 2019 a "šek" jsem si osobně převzal od předsedkyně Heleny Ciglánské, ovšem jako vždy za vším stojí Radka Reichová, zakladatelka klubu.
Děkuju milým dámám a dar podpoří zřízení babyboxu nové generace, jenž otvíráme ve čtvrtek 25. července ve 12 hodin v Karlovarské krajské nemocnici. Nahradíme původní bedýnku, která pomohla vstoupit do nového života dvěma nechtěným děťátkům, ale stala se opakovaným cílem vandala. Výměnu podpořil ředitel nemocnice MUDr. Josef Mašek, s nímž se známe z Kadaně. Je velkým protagonistou projektu. Hlavním dárcem je Nadace Komerční banky a. s. - JISTOTA. Děkuju všem!
Babydědek Lu
Milé dámy z Dámského klubu Karlovy Vary Spa.
Milé dámy z Dámského klubu Karlovy Vary Spa.