< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Zemřel Vladislav Jarý

12.4.2019
V pátek 12. dubna 2019 ve věku 82 roků zemřel můj celoživotní přítel Vladislav Jarý, člen vedení spolku Babybox. Do poslední chvíle svého života byl statečný.
Vládíček byl synem štábního strážmistra Vladislava Jarého ze seriálu Četnické humoresky. Měl rád starožitnosti, vojenskou techniku a byl vášnivým sběratelem. 
Prosím jeho manželku Zdeničku, dceru Kačenku a syny Vláďu a Petra, aby přijali moji hlubokou soustrast a vyjádření upřímné lítosti. Čest jeho památce!
Ludvík Hess