< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

76. babybox instaloval 22. listopadu Zdeněk Juřica, MONTEL, Náměšť nad Oslavou, ve Vsetínské nemocnici!

22.11.2018
Budu upřímný a napíšu, že jsem po pěti letech snahy zřídit babybox v jednom z posledních okresních měst v české republice už někdy ani nedoufal. Děkuju starostovi Vsetína Jiřímu Růžičkovi za zásadní podporu a zajištění kladného výsledku.
Zdeněk Juřica prohlásil, že s tak negativním postojem zdravotního personálu při instalaci babyboxu se ještě nesetkal. Naopak techničtí pracovníci nemocnice mu vycházeli vstříc. Nakonec se mu podařilo proškolit pouze tři zdravotní sestry a bude nutné, aby jel do Vsetína proškolit ještě další personál. Děkuju všem dárcům a zvu je na slavnostní otevření konané ve středu 12. prosince ve 12 hodin. 
Věřím, že babybox ve Vsetínské nemocnici bude jen jističem a děťátko do něj nebude nikdy odloženo. 
Babydědek Lu
Zdeněk Juřica
Zdeněk Juřica