< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Nemocnici Slaný instaloval Zdeněk Juřica babybox nové generace!

18.10.2018
Původní bedýnku jsme otevřeli 3. února 2011 v den 90. narozenin mé maminky Jaroslavy. Pochází z nedalekého Libušína, kde můj dědeček Jaroslav Matyáš učil ve škole. 
Slánský babybox pomohl 29. května 2018 vstoupit do života holčičce, kterou jsem pojmenoval Jaroslava. Ke Slánsku a Kladensku mám osobní vztah, pocházejí odsud mí předkové rodiny Dundrů, Durasů a Vlků. 
Výměnu babyboxu jsem domluvil s ředitelem nemocnice doktorem Štěpánem Votočkem a rychle mezi námi vzniklo přátelství. Slavnostní otevření se uskuteční 1. listopadu ve 12 hodin. Záminkou pro zvolení tohoto data jsme dohodli, že bude Patent o zrušení nevolnictví vydaný právě 1. listopadu 1781 Josefem II. 
Babydědek Lu
LH a ředitel nemocnice MUDr. Štěpán Votoček.
LH a ředitel nemocnice MUDr. Štěpán Votoček.
Zdeněk Juřica u babyboxu umístěného vlevo od hlavního vchodu.
Zdeněk Juřica u babyboxu umístěného vlevo od hlavního vchodu.