< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

SCHOTT CZ, s. r. o. mě vlídně a přátelsky přijal!

11.9.2018
V úterý 11. září jsem na pozvání navštívil společnost SCHOTT CZ v Lanškrouně, šlechetného a velkorysého dárce projektu babybox..Daniela Marková, půvabná asistentka ředitele společnosti, mě vzala na oběd do nejlepší restaurace v Lanškrounu. Pověděli jsme si o sobě skoro všechno.
Pak jsem o sobě vyprávěl řediteli společnosti Liboru Peichlovi a rozpovídal jsem se před tím milým mužem jako snad nikdy. O Liboru Peichlovi jsem se dozvěděl, že chová krávy, ovce, jezdí do asijských hor a rád fotografuje. Požádal jsem jej o fotky do Divokého vína a věřím, že čtenáře babyboxu i www.divokevino.cz nezklame.
Další cesta do Lanškrounu se koná na vánoční besídku v pátek 14. prosince. Už teď se těším!
Lu, babydědek
Nejkrásnější odměna za cestu do Lanškrouna!
Nejkrásnější odměna za cestu do Lanškrouna!
Ukázka fotografií Libora Peichla i s jejich autorem.
Ukázka fotografií Libora Peichla i s jejich autorem.