< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

SCHOTT CR, s. r. o., Lanškroun obdaroval babyboxy na základě hlasování svých zaměstnanců!

21.8.2018
SCHOTT CR, s. r. o. -  glass made of ideas, mi dnes 21. srpna ústy své milé a vlídné pracovnice Daniely Markové telefonicky oznámil, že zaměstnanci společnosti rozhodli hlasováním obdarovat letos náš spolek. Dar je to obrovský, a tak se ani neodvažuju částku uvádět. Daniela Marková mě pozvala k osobní schůzce, abychom dohodli moji účast na vánočním večírku konaném 14. prosince. Prý si mám připravit masku! Ujistil jsem vlídnou Danielu Markovou, že maska nebude třeba, neboť "zvíře" nosím na obličeji trvale. 
Děkuju pracovníkům společnost SCHOTT CR, s. r. o., jejímu řediteli Liboru Peichlovi a Daniele Markové za skvělou zprávu. Přichází ve chvíli finančního sucha, a tak se zdá, že spolek Babybox bude své finanční závazky schopen plnit.