< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Milena a Luděk Láryšovi, majitelé Restaurantu Nebozízek v Petřínských sadech, jsou skvělí hostitelé!

20.8.2018
V pondělí 20. srpna jsem měl tu čest provázet Prahou velkého dárce babyboxů a svého přítele Petra Bečičku, majitele brněnské firmy 100MEGA Distribution a internetového obchodu Digitor.cz, jeho dceru Barboru a zcela novorozenou vnučku Zoe. Okružní cesta po Praze byla završena zlatým hřebem - obědem v Restaurantu Nebozízek v Petřínských sadech, u níž je dokonce zřízena stanice lanovky. 
Milena Láryšová, choť majitele Luďka Láryše, ve mně identifikovala babydědka a projevila to nelíčenou radostí. Stejně vlídně a vstřícně se choval majitel pan Láryš, jenž je navíc nositelem jména Luděk, jímž mě přátelé často pojmenovávají. Následovaly lukulské hody. Babybox získal nového mecenáše. 
Moje vzpomínky se vrátily do roku 1965, kdy jsme na Nebozízku se spolužáky z gymnázia Na Zámečku slavili maturitu popíjením piva. Zřejmě jsme jej vypili dost, protože na Malou Stranu jsme se dokutáleli zčásti kotrmelci, zčásti koulejíce sudy.
Nedávno jsem v restauraci s nádherným výhledem na Hradčany a na Prahu oslavil 15. narozeniny svého syna Matyáše, zúčastnil se i můj sedmiletý syn Tonda.
Děkuju Mileně a Luďkovi Láryšovým za skvělé přijetí a pohoštění a věřím, že se lanovka nerozbije a příjezdová cesta pro auto od Petřínské rozhledny bude průjezdná.
Restaurant NEBOZÍZEK
Petřínské sady 411, Praha 1
Tel: 257 315 329; 602 312 582
milena@nebozizek.cz
www.nebozizek.cz
instagram nebozizek
www.facebook.com/svatby.nebozizek

Milena Láryšová, Petr Bečička, Lh. Fotografie Barbora Bečičková
Milena Láryšová, Petr Bečička, Lh. Fotografie Barbora Bečičková
Luděk Láryš, Petr Bečička, Lh. Fotografie Barbora Bečičková
Luděk Láryš, Petr Bečička, Lh. Fotografie Barbora Bečičková
Milena Láryšová, Petr Bečička s vnučkou Zoe, Lh. Fotografie Barbora Bečičková
Milena Láryšová, Petr Bečička s vnučkou Zoe, Lh. Fotografie Barbora Bečičková