< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Auto Heller Ostrava a Opava podporuje Babybox!

10.8.2017
Převzali jsme od milého a vstřícného inženýra Ivana Šebesty ze společnosti Auto Heller Ostrava a Opava, Cihelní 3160/49b, Ostrava skvělý vůz AUDI SQ7. Ujišťuju všechny nešťastné maminky, že tímto autem je odvezu i s děťátkem do azylového domu spolku Babybox, kde najdou ubytování a vlídné zacházení. To vše bude jistě daleko příjemnějším zážitkem než odložení děťátka do babyboxu. Stačí zavolat 24/7 na 602 305 139 a nejtíživější problémy můžeme vyřešit. 
Děkuju Auto Heller, jež je součástí společnosti Porsche Inter Auto CZ spol. s. r. o.! Děkuju jejím pracovníkům a zvláště Ivanu Šebestovi! Potěšili jste starého člověka a pomohli dobré věci!
Babydědek Lu 

Inženýr Ivan Šebesta mi předává senzační vůz.
Inženýr Ivan Šebesta mi předává senzační vůz.
Zdeněk Juřica přebíral vůz se mnou.
Zdeněk Juřica přebíral vůz se mnou.