< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

Audi od Auto Heller doveze maminku s děťátkem do azylového domu!

5.6.2017
Spolehlivější, rychlejší a pohodlnější auto pro cestu nešťastné maminky s děťátkem do azylového domu v Hájku v Praze 10 byste nenašli. Na všech 71 babyboxech  je umístěno doporučení pro maminku:  Odkládáš-li děťátko, protože s ním nemáš kde přespat, zavolej 602 305 139.
Audi SQ7 zabezpečující nejspolehlivější dopravu dodá našemu spolku ostravský a opavský prodejce a servis Auto Heller, www.autoheller.cz. Sešli jsme se s pracovníky společnosti - krásnou Žanetou Kurucovou a vstřícným Ivanem Šebestou. S oběma inženýry jsme se rychle spřátelili. Jejich pracoviště je vzdáleno vzdušnou čarou jen 500 metrů od Městské nemocnice Ostrava Fifejdy, kde je umístěn babybox, jenž pomohl vstoupit do nového života sedmi dětem. Pár kilometrů na východ je ve Frýdku-Místku babybox, jehož dvířky prošla tři děťátka a několik kilometrů na západ ve Slezské nemocnici Opava bedýnka, která pomohla také třem nechtěným děťátkům. V nedaleké Karviné našli v babyboxu dvě děťátka. Bedýnky jsou i v Třinci, v Krnově a v Havířově. Při otevření babyboxu v Nemocnici Havířov jsem se taky poprvé sešel s Žanetou Kurucovou - počátek našeho seznámení potvrdil velkorysý dar společnosti na zřízení babyboxu. 
Ať žije Auto Heller! Ať žije krásná Žaneta a vlídný Ivan!
Babydědek Lu
Auto Heller prodává také vozy Volkswagen, Škoda, Seat a Porsche
Auto Heller prodává také vozy Volkswagen, Škoda, Seat a Porsche