< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Nemocnici Šumperk je instalován babybox nové generace!

11.4.2017
Zdeněk Juřica MONTEL Náměšť nad Oslavou a jeho asistenti Michal a Radek instalovali v úterý 11. dubna v Nemocnici Šumperk babybox nové generace. Zaměnil původní bedýnku, jež sloužila v Šumperku od roku 2009 a pomohla vstoupit do nového života třem nechtěným děťátkům. 
Po letech jsem se setkal se správcem nemocnice Ing. Mgr. Martinem Pelnářem, pohostil mě obědem v nemocniční jídelně a potvrdili jsme předání babyboxu. Martin Pelnář podepisoval svým krásným plnicím perem a já jsem je obdivoval slovy: Takové bych taky chtěl někdy mít. V tu chvíli mi je velkorysý Martin Pelnář věnoval. 
Nemocnice se podílí na babyboxu šlechetným darem, ale šumperští dárci zřejmě poněkud váhají. A tak prosím - přidejte ještě nějakou korunku. 
Martin Pelnář mi právě věnoval plnicí pero.
Martin Pelnář mi právě věnoval plnicí pero.
Zdeněk Juřica, Michal a Radek.
Zdeněk Juřica, Michal a Radek.