< >
< >
POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari POden v kalendariden v kalendariden v kalendari UTden v kalendariden v kalendariden v kalendari STden v kalendariden v kalendariden v kalendari CTden v kalendariden v kalendariden v kalendari PAden v kalendariden v kalendariden v kalendari SOden v kalendariden v kalendariden v kalendari NEden v kalendariden v kalendariden v kalendari

V Oblastní nemocnici Kolín je od 28. února 2017 babybox nové generace!

28.2.2017
Původní bedýnka byla uvedena do provozu v roce 2008 a pomohla dvěma děťátkům - holčičkám - vstoupit do nového života. Technicky již byla poněkud de mode, a proto Zdeněk Juřica, MONTEL, Náměšť nad Oslavou, se svými asistenty Michalem a Radkem 28. února instaloval babybox nové generace. Seznámil s jeho obsluhou zdravotníky.
Slavnostní otevření se uskuteční ve středu 8. března ve 12 hodin. Zpěvem a hrou je bude provázet protagonista babyboxů Josef Devátý z Radimi, jenž na zřízení babyboxu přispěl ziskem ze svého koncertu. 
Hlavním dárcem je osvědčený pražský příznivec a mecenáš Vojtěch Novák a jeho společnost Květiny Novák Praha, a. s. http://www.kvetinynovak.cz , jenž akci zachránil před totálním finančním úpadkem. Kolínští dárci jsou v rozdávání příspěvků opatrní a z jejich korunek bychom babybox nepořídili. Děkuju Vojtěchu Novákovi a jeho pravé paži Lence Barákové ze společnosti Květiny Novák. Děkuju všem regionálním dárcům!